سخرانی در ارومیهصادق خرازی در سفر به ارومیه و دیدار با اصلاح طلبان آذربایجان غربی در سالن خانه جوان ارومیه، با اشاره به وظایف وزارت کشور در ساماندهی احزاب اظهار کرد: حزب باید دارای قاعده و مبانی خاص و تعریف شده باشد ولی احزاب سیاسی ایران بیشتر خصوصیات قبیله های فکری را داشته و کمتر شباهتی به معنای واقعی احزاب دارند
.
وی با تاکید بر ضرورت توجه به گردش قدرت و چرخش نیروهای حزبی بیان کرد: در این زمینه وزارت کشور مسئولیت قانونی دارد و باید بستر را برای تحزب واقعی در کشور فراهم کند.
وی در ادامه دولت هشت ساله احمدی نژاد را دوران تلخی برای ایران دانست و گفت: اگر درآمدهای میلیارد دلاری دولت گذشته از نفت، در آبادانی کشور هزینه می شد، امروز شاهد توسعه بی نظیر در ایران بودیم.
دبیرکل حزب ندای ایرانیان با بیان اینکه اگر مردم در سال 92 به تغییر رای نمی دادند، معلوم نبود چه سرنوشتی انتظارشان را می کشید، گفت: تدابیر اندیشیده شده از سوی مقام معظم رهبری و دولتمردان دلسوز سبب شد تا به رغم نا امنی های موجود در منطقه، ایران کشوری امن در جهان باشد.
وی اظهار کرد: همگان دیدیم که تحریم انتخابات دستاوردی غیر از روی کار آمدن مجلسی همچون مجلس نهم نخواهد داشت.
خرازی همچنین با تاکید بر ضرورت حفظ وحدت در بین اصلاح طلبان گفت: امیدواریم حزب ندای ایرانیان منشاء وحدت و خیر و برکت برای اصلاح طلبان باشد.


وی با اعلام اینکه اصلاح جامعه عملی زمان بر است، تاکید کرد: اصلاح طلبان نباید در تقدیم تفکر خود به ملت عجولانه رفتار کرده و خسته شوند چرا که گاهی اصلاح یک جامعه شاید قرن ها طول می کشد و نباید در این راه مایوس شد.
در پایان این مراسم محمد تقی معینی صدر طی حکمی به عنوان رئیس حزب ندای ایرانیان در آذربایجان غربی منصوب و معرفی شد.

 

دکتر خرازی در مناظره با معاون پارلمانی دولت احمدی نژاد در دانشگاه ارومیه:

 انتخابات گذشت. بخشی از انتخابات شیرین بود و برخی از وقایعی که پیش از انتخابات پیش امدتلخ بود. در هر حال انتخابات تمام شد گرچه مرزبندی های سیاسی به جای خود باقی ست.

در مجلس آینده یک جریان متوسط اصولگرا، یک اقلیت ضعیف پایداری شکست خورده و یک جریان قدرتمند اصلاح طلب پس از 12 سال خواهیم داشت.

 

 

میر تاج التاجدینی:

مجلس دهم رو متفاوت از مجلس هفتم و هشتم و نهم میبینم.  گرچه تفاوتی بین جریانات اصولگرا ست.   مجالس گذشته مجالسی کارگشا بودند برخلاف مجلس ششم که خودش یک مشکل برای نظام شده بود

 

 گلایه میر تاج الدینی از بی اخلاقی اصلاح طلبان در انتشار کلیپ در مورد مدرک تافل

 صادق خرازی: اصلاح طلبان بیش از هر کسی در قربانی بی اخلاقی بوده اند. حال که گلایه از بی اخلاقی کردید کاش همیشه این دغدغه ها را داشتید. چطور حرف از استبداد اصلاح طلبان می زنید در حالی که رئیس دولت شما مخالفین خود را بزغاله خطاب کرد؟

 

 سه شنبه 14 ارديبهشت 1395  11:37

آخرين تاريخ بازديد : دوشنبه 27 خرداد 1398  21:37:9
تعداد بازديد از اين خبر : 10370
 
   copyright 2009-2010, all right reserved. WWW.KHARAZI.IR نقشه سایت        سایتهای مرتبط        تماس با ما