سید محمدصادق خرازی در جمع اصلاح طلبان مشهد
 ضیافت افطار حزب ندای ایرانیان شاخه خراسان رضوی با حضور جمع زیادی از اصلاح طلبان و اعضای شورای منتخب پنجم در آسایشگاه معلولین شهید بهشتی برگزار شد. 
 
رئیس شورای مرکزی حزب ندای ایرانیان در سخنانی با اشاره به حماسه سیاسی ملت ایران در ۲۹ اردیبهشت ماه و ابقا دولت دکتر حسن روحانی، فتح بسیاری از کرسی های شورای شهر بویژه در کلان شهرها را فرصت مطلوبی برای بسط و گسترش اندیشه اصلاح طلبی دانست و افزود: مردم با اعتماد خود به لیست های امید، سرمایه گرانبهایی را به دست منتخبان خود سپردند که باید قدردان این موهبت و اعتماد بود.
 
دکتر سید محمد صادق خرازی ادامه داد: خراسان که مهد پرورش بسیاری از متکلمان فقیهان فیلسوفان و ادیبان بوده است، امروز هم همچنان بر شبستان ایران زمین می درخشد و مردم شایسته مشهد با رای محکم خود، انسان های فرهیخته ای را روانه شورای شهر نمودند که می خواهند به پایتخت معنوی ایران و قبله آمال جهان تشیع خدمت کنند.
خرازی شورای منتخب مشهد را، خادمانی نه برای مشهد بلکه برای کل جهان اسلام و تشیع قلمداد کرد و افزود: شورای جدید باید شهری بسازد در تراز اندیشه اسلامی و تفکر شیعی.
 
رئیس شورای مرکزی حزب ندای ایرانیان تاکید کرد: چشم های زیادی امروز به عملکرد شورای پنجم دوخته شده است و اصلاح طلبان بدانند: رمز پیروزی رجز خوانی نیست، بلکه بزرگواری و گذشت است.
 
صادق خرازی خاطر نشان ساخت: مردم تعهدی نکردند که دوباره به ما رای بدهند! مردم به عملکرد ما رای خواهند داد و بدانید با کسی عقد اخوت نبسته اند. وی تاکید کرد؛ اگر درست عمل کنید باقی خواهید بود وگرنه توسط همین مردم فانی خواهید شد.


دوشنبه 8 خرداد 1396  8:1

آخرين تاريخ بازديد : دوشنبه 27 خرداد 1398  4:22:34
تعداد بازديد از اين خبر : 7730
 
   copyright 2009-2010, all right reserved. WWW.KHARAZI.IR نقشه سایت        سایتهای مرتبط        تماس با ما