ماموریت و هدف مهم سردار سلیمانی
 

 روایت صادق خرازی از یک ماموریت و هدف مهم سردار سلیمانی

صادق خرازی تحلیلگر مسائل سیاسی نیز درباره سردار سلیمانی گفت: سردار سلیمانی یک دوست، پدر و یک برادر بود. وی آسمانی بود، یاور محرومان و مظلومان بود و در واقع سردار سلیمانی یک انسان جامع و کامل بود.

خرازی تصریح کرد: سردار سلیمانی کسی بود که تا دروازه‌های تکامل یک انسان متخصص و یک انسان الهی و آسمانی پیش رفته بود و وی یاران و دوستان خود را محال بود فراموش کند این‌ها از خصوصیات فردی و شخصیتی سردار سلیمانی بود.

وی گفت: نقطه مهم تمایز سردار سلیمانی با دیگران این بود که سردار به قدری در قلب‌ها نزدیک و حاکم شده بود که بدی دشمنان خود را هم نمی‌خواست.

خرازی تصریح کرد: حاج قاسم مقاومت را تبدیل به یک مکتب کرد و زمانی که فرماندهی نیروی قدس را به عهده گرفت به علت وسعت فکری که داشت توانست مقاومت را سازماندهی و هدفدار کند و یکی از موفقیت‌های سردار این بود که توانست نظام سلطه را آچمز کند.

وی افزود: حاج قاسم توانست میلیون‌ها قلب را در منطقه و جهان تسخیر کند همچنان که امروز در کردستان عراق به مناسبت شهادت سردار، عزای عمومی است و عکس سردار در منزل همه مردم هست و همه برای سردار احترام قائل هستند.

این تحلیلگر مسائل سیاسی گفت: تمام مردم منطقه و دنیای اسلام معتقدند باید پاسخ دندان شکنی به آمریکا داده شود، چون کار آمریکا خلاف قانون و حقوق بین الملل است.

وی درباره نقش سردار سلیمانی در خاموش کردن فتنه مذهبی افزود: قاسم سلیمانی سه هدف عمده داشت و برای رسیدن به اهدافش هیچ قدرتی نمی‌توانست وی را متوقف کند.

این تحلیگر مسائل سیاسی گفت: یکی از اهداف وی ایجاد وحدت قومیتی بود و از پیش قراولان بیداری اسلامی در منطقه بود.

خرازی افزود: وی هم سیاست را اعمال می‌کرد و هم یک فرمانده تمام عیار سیاسی بود، قاسم سلیمانی یک متفکر و صاحب نظریه و دکترین مقاومت بود، شاگردان زیادی را تربیت کرد به طوریکه می‌توان گفت: قاسم سلیمانی در منطقه و ایران تکثیر شده است.

همچنین بنا به گزارش ایسنا، وی اظهار کرد:  دیگر دوران بزن دررویی برای ایالات متحده آمریکا به پایان رسیده است. از این‌رو یقیناً اقدام ایالات متحده آمریکا در ترور حاج قاسم سلیمانی برای آنها بسیار گران تمام خواهد شد.

وی ادامه داد: هنوز واکنشی از سوی ایران انجام نشده است، آمریکا تمام ایادی سیاسی و نظامی خود را از بغداد خارج کرده و یا به دنبال خروج آنها هستند. آمریکایی ها به چشم خود دیده اند که ایرانی ها انسان هایی هستند که اهل جنگ نیستند؛ اهل درگیری نیستند، اما در عین حال اهل تحمل زور هم نیستند؛ اهل اینکه به آنها یک ضربه‌ای وارد کنند و سکوت کنند، نیستند. هر جایی که امکان آن وجود داشته باشد و به هر صورتی که باشد ما حق خود می‌دانیم که از منافع ملی جمهوری اسلامی ایران دفاع کنیم. این یک دفاع مشروع و حق مشروع برای ایران است.

وی افزود: چون کاری که ایالات متحده آمریکا با ترور سردار سلیمانی انجام داد؛ تجاوز آشکار به حقوق ملت ایران بود و پاسخ آن برای من از هم اکنون کاملا روشن و محرز است که چه اتفاقی در آینده روی خواهد داد.شنبه 14 دى 1398  9:15

آخرين تاريخ بازديد : سه شنبه 7 تير 1401  11:6:32
تعداد بازديد از اين خبر : 274
 
   copyright 2009-2010, all right reserved. WWW.KHARAZI.IR نقشه سایت        سایتهای مرتبط        تماس با ما