هیچ اصلاح طلبی با سناتور کری دیدار نداشته است

 صادق خرازی در گفتگو با فارس:
هیچ اصلاح طلبی با سناتور کری دیدار نداشته است
خبرگزاری فارس: سفیر سابق ایران در فرانسه در خصوص برخی خبرها مبنی بر دیدار با سناتور کری در اجلاس داووس گفت: هیچ اصلاح طلبی با کری دیدار نداشته و این کذب محض است.

 

صادق خرازی در گفتگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس، در خصوص اظهارات اخیر جان کری مبنی بر اینکه اصلاح طلبان ایران در حاشیه اجلاس داووس دیداری چهار ساعته داشته‌اند گفت:هیچ کس با کری دیدار نداشته است و این کذب محض است.
خرازی در ادامه افزود: خبر برگزاری این اجلاس و حواشی آن در دنیا پیچیده و هیچ مذاکره‌ای در کار نبوده است، تنها یک پنل بود که در آن خاتمی، عبدالله گل، عمر موسی، جان کری و احمد نظیف شرکت داشتند و جلوی بیش از دو هزار نفر هم برگزار شد.
سفیر سابق ایران در فرانسه در ادامه هدف کری از این سخنان را بهره برداری داخلی عنوان کرد و در پاسخ به این سؤال که به نظر شما سخنان کری چه مصرفی در جامعه آمریکا می تواند داشته باشد گفت: من نی دانم و اکنون هم آمادگی مصاحبه ندارم.
جان کری در گفتگو با نشریه سوئدی «گرینگو» گفته بود در حاشیه مجمع جهانی اقتصاد در داوس گفت‌وگوی چهار ساعته‌ای را با نمایندگان اصلاح‌طلب ایرانی که به عنوان پژوهشگر در اجلاس شرکت داشتند، انجام داده است.
وی تصریح کرد: «در این اجلاس ایرانیهای حاضر(نماینده اصلاح طلبان) تاکید داشتند که دولت آمریکا آنطور که باید قدر اصلاح طلبان را ندانسته و در برابر تضعیف آنها در داخل ایران موضع محکمی نگرفته است.»جمعه 30 شهريور 1386  11:56

آخرين تاريخ بازديد : چهارشنبه 10 خرداد 1402  8:54:39
تعداد بازديد از اين خبر : 5584
 
   copyright 2009-2010, all right reserved. WWW.KHARAZI.IR نقشه سایت        سایتهای مرتبط        تماس با ما