دفاع از مظلومان اولویت کار دعایی بوده است
 سفیر سابق ایران در فرانسه با ابراز امیدورای از آینده پرونده هسته ای ایران تصریح کرد: بعد از گزارش آژانس آینده را مثبت می بینم و فکر می کنم تا آخر دی ماه گام های بسیار خوب و اساسی در جهت برجام برداشته شود.

سید محمد صادق خرازی در گفت و گو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی و خبری جماران، در رابطه با هجمه هایی که علیه مدیر مسئول روزنامه اطلاعات می شود گفت: آقای دعایی شخصیت بی نظیر انقلابی و از صحابه امام و رهبری و مورد تایید حضرت امام و رهبر انقلاب است.

وی ادامه داد: از ویژگی های آقای دعایی صلابت و آزاد اندیشی است و ایشان در مسیر کارش از ابتدای فعالیت در مسیر انقلاب هیچگاه کار خلاف قانون انجام نداده و در سالهایی که مسئولیت روزنامه اطلاعات به عهده ایشان بوده دفاع از مظلوم در اولویت کارهایش بوده است.

خرازی تصریح کرد: آقای دعایی همیشه از مظلومان دستگیری و به آن ها کمک کرده است.ویژگی های مثبت ایشان باعث شده محمود دعایی متمایز درکار باشد و او در قلب دوستداران نظام جای دارد وامیدوارم این سوتفاهم بررسی و کل موضوع حل شود.

سفیر سابق ایران در فرانسه در رابطه با آینده ایران بعد از گزارش آژانس گفت: بعد از گزارش آژانس آینده را مثبت می بینم و فکر می کنم تا آخر دی ماه گام های بسیار خوب و اساسی در جهت برجام ، رفع نوع محرومیت از سوئیفت ها و نقل و انتقال مسائل مالی ایران برداشته خواهد شد و امیدواریم این موضوع بتواند در جهت رشد و اعتلای کشور مفید واقع شود.


شنبه 21 آذر 1394  7:30

آخرين تاريخ بازديد : جمعه 11 آذر 1401  10:2:38
تعداد بازديد از اين خبر : 11525
 
   copyright 2009-2010, all right reserved. WWW.KHARAZI.IR نقشه سایت        سایتهای مرتبط        تماس با ما