متعجبم که رئیس‌جمهور با افتخار دو دوره را ممنوع‌التصویر می‌کنند
همایش «ندای امید» به مناسبت پیروزی فهرست «امید» در انتخابات مجلس در شهر تهران، با حضور چهره‌های اصلاح‌طلب و به همت حزب ندای ایرانیان در مجتمع فرهنگی پیامبر اعظم برگزار شد.
 
در این همایش عبدالواحد موسوی لاری نائب رئیس شورای عالی سیاست‌گذاری انتخاباتی اصلاح‌طلبان، مجید فراهانی دبیر کل حزب ندای ایرانیان، صادق خرازی رئیس شورای مرکزی حزب ندای ایرانیان، علیرضا محجوب دبیرکل خانه کارگر، علیرضا رحیمی و چند تن دیگر از منتخبان دهمین دوره مجلس شورای اسلامی حضور داشتند.
 
سید صادق خرازی درهمایش ندای امید با اشاره به اولویت‌های مجلس دهم گفت: یکی از مهم‌ترین رسالت‌های مجلس آینده احترام به حقوق انسان است. 
 
 رییس شورای مرکزی حزب ندای ایرانیان افزود: در جامعه امروز ما عده‌ای به خودشان اجازه می‌دهند که با ایمان و اعتقادات مردم بازی کنند. گویا مردم وثیقه و ملک آن‌ها هستند. اگر این طور فکر می‌کنند این انتخابات مشت محکمی بر دهان آن‌ها بود. 
 
خرازی همچنین با اشاره به نتیجه انتخابات گفت: رای مردم سیلی محکمی بود بر صورت کسانی که تصور می کنند می توانند در رای مردم تصرف داشته باشند.
 
وی ادامه داد: من متعجبم چطور شخصی به خود اجازه می‌دهد که قانون را تغییر بدهد یا به نفع خود تفسیر کند و فردی را که با افتخار دو دوره رییس جمهور کشور بوده امروز وی را ممنوع التصویر کند. 
 
خرازی ادامه داد: عده‌ای نانشان در این است که مردم در فقر و فساد باشند و خودشان از این شرایط بهره ببرند. این انتخابات پیامی برای ملت، دولت و حاکمیت داشت که اگر اصلاح طلبان با ایمان به صحنه بیایند می‌توانند حماسه خلق کنند. 
 
رییس شورای مرکزی حزب ندای ایرانیان افزود: امیدوارم حاکمیت این پند را بگیرند که مردم به نظام اعتقاد دارند اما این مردم خواستار تحول هستند و برای دولت نیز این پیغام را داشت که امروز ما همه کار کردیم و اکنون نوبت شماست. 
 
خرازی افزود: امروز دولت باید به همین جوان‌ها متوسل شود. پیر سالاری، نظام دیوان سالاری را آزار می‌دهد. اگر در دوران دفاع مقدس و دوران سازندگی ابتکارات و افتخاراتی به وجود آمده نتیجه حضور جوانان بوده است. قطعا جوانان امروز از بسیاری افرادی که اکنون در دولت هستند بیشتر متوجه می‌شوند. 
 
وی افزود: انتظاری که از نمایندگان مجلس دهم می‌رود این است که به فکر خودشان نباشند و به مردم فکر کنند. مردم امروز خیلی گرفتار هستند. کشوری با این همه پتانسیل نباید مردمش این چنین در فقر دست و پا بزند. 
 
خرازی افزود: این انتخابات را باید به رهبر انقلاب و به سید اصلاحات که با پیامش و تشویق مردم به انتخابات شور بوجود آورد و به شیخ و اسطوره سیاست آقای هاشمی رفسنجانی تبریک گفت. 
 
وی ادامه داد: ما وظیفه خودمان می‌دانیم که مطالبه به حق کسانی که صلاحیتشان تایید نشده را پیگیر باشیم. این حق ماست و ما پاسخ می‌خواهیم و آن را دنبال می‌کنیم. 
 
وی افزود: ما باید بپذیریم که اصولگرایان هم جز همین کشور هستند. طیفی که کف رای آن یک میلیون است را نمی‌توان حذف کرد بلکه باید با گفتمان جلوی آن‌ها پیروز شد و اصلاحات نیازمند گفتمان جدید است. 
 
خرازی در پایان گفت: مطمئنا روز‌ها و ماه‌های آینده اتفاقی رخ خواهد داد که ما بتوانیم دوباره از سید و سالارمان دوباره بهره ببریم. به امید روزی که انتخابات شوراهای شهر را در سراسر کشور بتوانیم مانند اسفند ۹۴ با پیروزی به سر ببریم.


سه شنبه 25 اسفند 1394  6:51

آخرين تاريخ بازديد : چهارشنبه 9 آذر 1401  20:1:53
تعداد بازديد از اين خبر : 10938
 
   copyright 2009-2010, all right reserved. WWW.KHARAZI.IR نقشه سایت        سایتهای مرتبط        تماس با ما