حماسه 24 خرداد دروازه جنگ و سرکوب گری را بر کشور بسترئیس شورای مرکزی حزب ندای ایرانیان گفت: رئیس دولت های نهم و دهم با شعارهای آرمان گرایانه خود دروازه جنگ و سرکوب گری فراروی ملت گذاشتند که هنوز ملت ایران در پس دادن تاوان آن هستند و انتخابات 92 سایه جنگ را از کشور دور کرد
.
سید محمد صادق خرازی شامگاه دوشنبه در همایشی به مناسبت 24 خرداد با عنوان"روحانی تنها نیست " در بوشهر افزود: تا ابتدای فعالیت دولت های نهم و دهم حتی یک قطعنامه از نهادی بین المللی علیه ایران نبود.

وی یادآورشد: تدبیر و خردورزی دولت روحانی باعث شده تا در یکهزار سال گذشته ایران هیچگاه در وضعیت قدرت بین المللی امروزی خود قرار نگرفته باشد.


این فعال سیاسی گفت:مردم ایران در انتخابات ریاست جمهوری 24 خرداد 92 با رای و شکوه حضور خود ادبیات جدیدی در عرصه سیاسی کشور خلق کردند.


وی بااشاره به اینکه آرمان مقدس ما تجلی اصلاح طلبی است که معنی و مفهوم آن اصلاح فرد و جامعه در طول تاریخ است گفت: برایند و نتیجه حماسه 24 خرداد پاسخ نه به تفکری است که دروغ، فریب و سیاهی را بر ایران حاکم کرده بود.
خرازی اظهارداشت: در انتخابات ریاست جمهوری 92 مردم با انتخاب خود که به گفته مولای آنها رای مردم حق الناس است در برابر هشت سال تیرگی و سیاهی، امید را رونقی دوباره بخشیدند.


این فعال سیاسی ادامه داد: در حماسه 24 خرداد 92 رئوسای جمهوری دولت اصلاحات و سازندگی به عنوان مظهر شکوه ملت ایران بطور مجدد رای ملت را با شکوه ترسیم کردند.
وی یادآورشد: دوم خرداد همان حماسه ای است که در سوم خرداد رخ داده و سوم خرداد نیز همان حماسه رخ داده در دوم خرداد است.
خرازی گفت:در هشت سالی که دولت سابق زمامدار مملکت بود مشخص نشد با ثروت و پول هنگفت و با آن قدرت بلامنازع که پیدا کرده بودند با پیچیدگی و راز و رمزهایی خود برای تصرفات مالی چه اقدامی کردند.


این فعال اصلاح طلب گفت: هم اینک جمهوری اسلامی ایران یکی از حساس ترین دوران تاریخی خود را سپری می کند که در این مقطع اصلاح طلبان باید ابتدا متحد باشند و به دنبال آن از هیچ تلاشی برای خدمت به مردم دریغ نکنند.
وی با بیان اینکه در شرایط کنونی باید به دولت تدبیر و امید فرصت داد: در سایه این فرصت دولت می تواند از مذاکرات سیاسی و بین المللی خود نتیجه لازم را کسب کند.


خرازی عنوان کرد: در یکصد سال اخیر 97 مذاکره مهم و سیاسی در حوزه جغرافیای سیاسی ایران انجام گرفته که دلیل شکوه و پیروزی مردم ایران در آن چیزی جز مقاومت و پایداری نبوده است و این مهم با حضور همه جانبه مردم در صحنه سیاسی و بین المللی رقم خورده است.


وی گفت: پیروزی مردم در انتخابات 92 دارای عقبه ای با بستری گسترده و پهناوری است و امروز نیز دولت با شکوه حضور، ایمان، اراده و عزم راسخ خود توانسته موقعیت کنونی ایران را به مرحله ثبات و جدیت برسانند.


خرازی افزود: کسانی که سرابی بیش نیستند در برابر اراده مردم هیچ هستند و مردم آنها را به زوال خواهند کشید.
وی تاکید کرد: اصلاح طلبان به آرا مردم و قانون اساسی بعنوان سند میثاق ملی نه تنها ایمان دارند بلکه برای حفظ آن حاضر به جان دادن هستیم.
خرازی گفت: مردم با هوشیاری و درایت خود باید از دولتی که هدفش رفاه مردم است حمایت لازم را داشته باشند.
وی یادآور شد: هر دولتی نقاط ضعف و مثبتی دارد ولی این دولت با عزم و اراده خود می خواهند بدون گفتن دروغ به ملت خدمت کند.
آیین گرامیداشت 24 خرداد سالروز پیروزی اعتلال و تدبیر به همت حزب ندای ایرانیان در سرسرای اجتماعات کانون فرهنگی تربیتی امام (ره) بوشهر برگزار شد.

 

 دوشنبه 24 خرداد 1395  11:41

آخرين تاريخ بازديد : جمعه 11 آذر 1401  14:43:19
تعداد بازديد از اين خبر : 13821
 
   copyright 2009-2010, all right reserved. WWW.KHARAZI.IR نقشه سایت        سایتهای مرتبط        تماس با ما