مواضع دولت نهم و چند سوال
هفته گذشته گزارش سازمان ملل متحد در خصوص عملیات نظامیان رژیم صهیونیستی علیه ساختمان‌ها و پرسنل این سازمان در طول جنگ 22 روزه در غزه منتشر شد. این گزارش که در ابتدا حاوی 184 صفحه بود جزئیات عملیات مکرر اسرائیلی‌ها علیه ساختمان‌های سازمان ملل را که منجر به کشته و مجروح شدن افراد بیگانه و وارد آمدن دهها میلیون دلار خسارت به این سازمان شد آشکارا به تصویرکشیده است.
سه شنبه 22 ارديبهشت 1388  16:42
 مصاحبه با اعتماد ملی
باراک اوباما رئیس‌جمهور ایالات‌متحده در جریان رقابت‌های انتخابات ریاست‌جمهوری این کشور و پس از آن همواره از تغییر سخن گفته‌است. تغییر چه در بعد داخلی و چه در بعد خارجی. اوباما پس از ورود به کاخ سفید و در دست گرفتن زمام امور تغییرات زیادی را چه در گفتار و چه در رفتارش پیش گرفته است.
شنبه 12 ارديبهشت 1388  11:50
 متن سخنرانی آقای سید محمد صادق خرازی در روز ملی خلیج فارس
به نظر می‌رسد گاهی مرور خاطرات تلخ و شیرین گذشته در دوران نقاهت یگانه تسکین‌دهندة آلام جسمانی و گاه روحی می‌تواند باشد. در چنین شرایطی برای اینجانب وقتی موضوع بزرگداشت و گرامیداشت روز ملّی خلیج‌ فارس از ناحیة اندیشمند فاضل و مجاهد نستوه جناب آقای بجنوردی مطرح شد، ناخواسته صفحات نه چندان دوری از فصول گذشتة تلاش در دستگاه دیپلماسی و در معیت یاران همراه بر ذهنم رقم خورد، که در این فرصت به برخی از جنبه های آن اشاره خواهم نمود.
چهارشنبه 9 ارديبهشت 1388  4:6
 
   copyright 2009-2010, all right reserved. WWW.KHARAZI.IR نقشه سایت        سایتهای مرتبط        تماس با ما