باور بیش از حد به توانایی غیر متعهد‌ها گمراه کننده است
سید صادق خرازی، معاون سابق وزیر خارجه در گفتگو با دیپلماسی ایرانی به گزارش اخیر مدیر کل آژانس می‌پردازد و معتقد است نقش روسیه در مقابل فشار غرب در مسئله هسته ای بسیار تعیین کننده خواهد بود. چنانچه ایران و روسیه نتوانند در ارتباط نظراتشان را به هم نزدیک کنند، انگیزه روسها نیز برای ایستادگی در مقابل غرب کمتر خواهد شد.
دوشنبه 30 آبان 1390  11:37
  میراث جاویدان «هنریتا لکس»
میراث به جا مانده از هر انسان، به فراخور جایگاه اجتماعی، شخصیتی، علمی و میزان ثروتش در طی حیات متفاوت است، از بعضی از افراد تنها خاطره‌ای در ذهن خانواده‌هایشان باقی می‌ماند، اما بعضی‌های دیگر حتی پس از مرگ هم میراثی از خود به جای می‌گذارند که بر زندگی انسان‌های دیگر تأثیر می‌گذارد و روند تکامل یک جامعه را تغییر می‌دهد.
شنبه 21 آبان 1390  11:59
 دیپلماسی مبتکرانه تنها راه مقابله با ترفندهای آمریکا
چندی است که مطبوعات و رسانه های رژیم صهیونیستی جنجال بی سابقه ای را درباره تصمیم نخست وزیر و وزیر دفاع این رژیم برای ترغیب اعضای کابینه در حمایت از عملیات نظامی علیه ایران براه انداخته اند. مصاحبه های نتنیاهو و باراک در زمینه تهدیدات ایران و صحبت های دو پهلوی آنان درباره امکان استفاده از نیروی نظامی علیه ایران این شائبه را به وجود آورده که رژیم صهیونیستی در حال زمینه سازی برای حمله به ایران است
يکشنبه 15 آبان 1390  6:40
 روابط با روسیه، وابسته به مناسبات با غرب است
سید محمدصادق خرازی در نشست یازدهم دیپلماسی ایرانی با عنوان "روسیه در تکاپوی بازی بزرگ جدید" با اشاره به روابط ایران و روسیه معتقد است تا زمانی که مناسبات ایران وغرب تنظیم نشود، نمی‌توان تعریفی جدی از مناسبات ایران و روسیه نیز تلقی کرد.
سه شنبه 10 آبان 1390  6:41
1 2
 
   copyright 2009-2010, all right reserved. WWW.KHARAZI.IR نقشه سایت        سایتهای مرتبط        تماس با ما