راست علیه راست/ یادداشت مجله مهرنامه
جهان در حال تحول و تغییرات جدی است. در سال دو هزار و دوازده میلادی فرانسه، روسیه و ایالات متحده با الهام از روند تحولات جهانی، آزمونهای دشواری را در پیش روی خویش دارند و بار دیگر با انتخابات ریاست جمهوری تلاش می کنند که در حفظ موازنه قدرت سهیم باشند.
چهارشنبه 24 اسفند 1390  3:10
 خاتمی همان خاتمی است
حضور آقای خاتمی در انتخابات دارای ابعاد داخلی و خارجی است. تا آنجا که من مطلع هستم ایشان و همفکران وی در مجمع روحانیون مبارز تهران و همچنین شورای نیروهای خط امام هیچگاه از تحریم انتخابات سخن نگفتند، بلکه آنچه گفته شد این بود که شرایط و موقعیت برای اصلاح طلبان به گونه ای نیست تا بتوانند نامزد های مطلوب خود را در انتخابات به مردم معرفی کنند.
دوشنبه 15 اسفند 1390  4:8
 پیروزی ایران در اسکار
یکشنبه شب هفته گذشته، رخداد بزرگ و حادثه سترگی برای جهان هنر و نقش ایرانیان پدیدار شد. آری اکادمی هشتاد و چهارم هنرها و علوم سینمایی ایالات متحده ، اسکار را به فیلم ایرانی «جدایی نادر از سیمین» برای بهترین فیلم زبان خارجی اعطا کرد. این نخستین باری است که یک فیلم ایرانی چنین جایزه معتبری را از آن خود می کند. در سال 1997، « بچه های آسمان» یک فیلم ایرانی دیگر، در بین 5 فیلم برگزیده خارجی نامزد شد اما برنده این افتخار نشد.
دوشنبه 15 اسفند 1390  1:7
 A Victory for Iran at the Oscars
Cultural exchanges and dialogue among religions and civilizations can bring about more peace and tranquility for the entire world.
دوشنبه 8 اسفند 1390  1:47
1 2
 
   copyright 2009-2010, all right reserved. WWW.KHARAZI.IR نقشه سایت        سایتهای مرتبط        تماس با ما