پیام تبریک دکتر سید محمد صادق خرازی به مناسبت روز خبرنگار
عرفای ما برای «خبر» ارج والایی قائل بودند؛ حافظ انذار می‌دهد «ای بی‌خبر بکوش که صاحب خبر شوی» و...
سه شنبه 17 مرداد 1396  11:39
 پیام تبریک دکتر محمد صادق خرازی رییس شورای مرکزی ندای ایرانیان برای پیروزی انتخابات شورای شهر
پیروزی شگرف و انتخاب آگاهانه مردم در این دوره مبارک مسئولیت و رسالت مسئولان نظام را بیش از پیش خطیر می سازد در چنین روزهای فرخنده ایی بایست شاکر باشیم
سه شنبه 2 خرداد 1396  9:59
  پیام تبریک سیدمحمد صادق خرازی به مناسبت خلق حماسه انتخاباتی ملت شریف ایران
مردم گل کاشتند و هوای ایران اردیبهشتی و روحانی شد. دست مریزاد به مردم بزرگ ایران سرفراز که در صف‌های طولانی ساعت‌ها ایستادند و به صلح و تدبیر و مدارا و همزیستی مسالمت‌آمیز با جهان رای دادند.
يکشنبه 31 ارديبهشت 1396  8:0
 پیام تسلیت دکتر سید محمد صادق خرازی به مناسبت حادثه دلخراش معدن یورت
غم اندوه و حرمان در لقمه نان تلاشگران عمق خاک دل هر انسان ازاده را بدرد میاورد و اشک وخون را درعمیق ترین لایه های عاطفی انسان جاری و ساری میسازد ایشان شهیدان سعیدی هستند
پنجشنبه 14 ارديبهشت 1396  4:53
 فرهادی؛شاهکار اسکار
اصغر فرهادی بار دیگر شاهکار اسکار شد. برای دومین بار پس از پنج سال و این بار با «فروشنده» توانست سینمای ایران را به دریافت دومین جایزه اسکار خود مفتخر کند.
دوشنبه 9 اسفند 1395  8:46
 هاشمی رفسنجانی نماد یک نهاد بود
با درگذشت آیت‌الله اکبر هاشمی رفسنجانی، اسلام عالمی مصلح، ایران عاشقی مصمم، انقلاب اسلامی مبارزی فداکار و رهبری، همسنگری وفادار را از دست دادند، اما مرگ چنین خواجه نه کاریست خرد آنکه گنج زری بود در این خاکدان. آنچه خلأ حضور هاشمی رفسنجانی را محسوس‌تر و فقدان نقش او را ملموس‌تر می‌کند دلیلش آنست که هاشمی نهادسازی بود که سرآخر خود نماد این نهاد‌ها شد.
پنجشنبه 28 بهمن 1395  5:54
  پیام تسلیت دکتر صادق خرازی به مناسبت درگذشت آیت الله هاشمی رفسنجانی
آیت‌الله هاشمی رفسنجانی، فرمانده جنگ بود که مبتکر صلح شد و با همان همیت و غیرتی که در جبهه‌های دفاع از ملک و مذهب داشتند، در سنگر سازندگی نیز توفیق‌های بزرگ به یادگار گذاشتند.
دوشنبه 20 دى 1395  14:44
 نگاه افراطی به تأثیر برجام اشتباه است
سیدمحمدصادق خرازی، رئیس شورای مرکزی حزب ندای ایرانیان و سفیر پیشین ایران در فرانسه و احمد توکلی وزیر اسبق کار و امور اجتماعی و نماینده سابق مردم تهران در مجلس شورای اسلامی، در همایش تحلیل چشم‌انداز اقتصادی و سیاسی ایران و جهان پس از انتخابات آمریکا در اتاق بازرگانی اصفهان شرکت کردند.
دوشنبه 22 آذر 1395  10:42
 خود را از روند سیاست‌گذاری‌های اصلاح‌طلبان جدا نمی‌دانیم
عضو شورای مرکزی حزب ندای ایرانیان در گفت و گو با ایلناگفت: ذهنی در اصولگرایان انتخابات آینده را مهندسی می‌کند؛ برای همین هم به نظر می‌رسد انتخابات آینده ریاست جمهوری، انتخابات پیچیده‌ای باشد.
شنبه 13 آذر 1395  16:26
 باید با روحانی مذاکره‌و‌چانه‌زنی‌کنیم
صادق خرازی در گفت‌وگو با «اعتماد»:روحانی، امروز بیش از ٩٢ به اصلاح‌طلبان نیاز دارد
يکشنبه 7 شهريور 1395  6:15
 برجام ابزار بود نه هدف
حسین شریعتمداری مدیرمسئول روزنامه کیهان و سیدمحمد صادق خرازی، سفیر اسبق ایران در فرانسه در برنامه نگاه یک به بررسی عملکرد آمریکا در قبل و بعد برجام و همچنین بد‌عهدی‌های آمریکا در مقابل جمهوری اسلامی ایران پرداختند.
دوشنبه 18 مرداد 1395  7:43
 امیدواریم اردوغان فهمیده باشد ایرانی‌ها دوستان روزهای سختند
صادق خرازی در نشست "ترکیه پس از کودتا":امید می رود شخص آقای اردوغان، به این نتیجه رسیده باشد که ایرانی ها دوستان روزهای سخت ترک ها هستند نه قطری ها و عربستان سعودی و نه کسانی که فقط ترکیه را برای ایدئولوژی، توسعه توهم و توسعه تروریسم در منطقه می خواهند.
دوشنبه 11 مرداد 1395  9:41
  باور مدارید مرگ خالق «زندگی و دیگر هیچ» را
نه، من مرگ هیچ عزیزی را باور نمی‌کنم و یادشان را هماره در دل بارور می‌کنم.
دوشنبه 21 تير 1395  7:3
 دلنوشته صادق خرازی برای عباس کیارستمی
در سوگ درگذشت عباس کیارستمی
سه شنبه 15 تير 1395  7:2
 به یاد دکتر چمران
این روزها سالروز شهادت بزرگمردی از تبار مردان الهی است، جناب مستطاب فرمانده جنگ های نامنظم و جنگجویی حرفه ای ، نخستین وزیر دفاع جمهوری اسلامی ، عارفی کامل و خودساخته، مناجاتی محض، یک دانمشند عالیقدر دکتر مصطفی چمران .
سه شنبه 1 تير 1395  8:8
 شهادت ذوالفقار مقاومت
شهادت فرمانده شاخه نظامی حزب‌الله لبنان اثبات این حقیقت بود که مقاومت اسلامی، چه در صحنه مبارزه با دشمن صهیونیستی و چه در عرصه نبرد با مدعیان خلافت به ظاهر اسلامی در میدان حاضر است
شنبه 1 خرداد 1395  8:53
 اگر92 رأی نمی‌دادیم چه‌بسا درگیرجنگ می‌شدیم
اگر شما سال ۹۲ پای صندوق‌های رأی نمی‌آمدید، چه‌بسا کسانی روی کار می‌آمدند که امروز کشور را درگیر جنگی توان‌فرسا کرده بودند./ سخنرانی در تبریز
سه شنبه 7 ارديبهشت 1395  6:58
 فلسطین، قلب تپنده مقاومت، قابل مذاکره نیست
فلسطین و آرمان بلند آن، جدول‌بندی‌های سیاسی و صوری را که امروز توسط استعمار تبلیغ و ترویج می‌شود، برنمی‌تابد
يکشنبه 5 ارديبهشت 1395  10:39
 متعجبم که رئیس‌جمهور با افتخار دو دوره را ممنوع‌التصویر می‌کنند
من متعجبم چطور شخصی به خود اجازه می‌دهد که قانون را تغییر بدهد یا به نفع خود تفسیر کند و فردی را که با افتخار دو دوره رییس جمهور کشور بوده امروز او را ممنوع التصویر کند.
سه شنبه 25 اسفند 1394  6:51
 تصویب برجام ستون فقرات لابی قدرتمند عرب را شکست
رئیس شورای مرکزی حزب ندای ایرانیان، با بیان این که عربستان در حال حاضر در وضعیت بسیار بدی در جهان قرار دارد، گفت: تصویب برجام ستون فقرات لابی قدرتمند عرب را شکست و از سوی دیگر شکست داعش در الرمادی و شکست‌های پی در پی در سوریه، از بین رفتن عقبه داعش در بمباران جنگنده‌های روسی ناکامی ائتلاف عرب‌ها برای جنگ در یمن و شکست مذاکرات درباره سوریه ضربه‌های سنگینی به عربستان وارد کرده است.
يکشنبه 16 اسفند 1394  11:39
1 2 3 4 5 6 7 8
 نتایج 60 - 80 از تعداد 160  خبر 
 
   copyright 2009-2010, all right reserved. WWW.KHARAZI.IR نقشه سایت        سایتهای مرتبط        تماس با ما