خرازی در برنامه بدون توقف : روحانی کسی را متهم نکرده است
صادق خرازی می گوید: انتخابات واقعی است و اگر کسی بگوید غیرواقعی است نشان می‌هد که انسان صریح، حقیقت‌گو و حقیقت‌جویی نیست
چهارشنبه 23 بهمن 1398  9:55
 ترور شهید سلیمانی؛ پیدا و پنهانِ ابعاد حقوقی اقدام دولت آمریکا
در این باره صادق خرازی، در پاسخ به سوال «ترور سردار سلیمانی چه ابعاد حقوقی را در پی می‌گیرد؟» به خبرنگار KHAMENEI.IR توضیح داد: که می‌توان این سؤال را داخل قوانین در جنگ بررسی کرد و ترور شهید سلیمانی در شرایطی انجام شده که خطر قریب‌الوقوعی ایالات متحده‌ی آمریکا را تهدید نمی‌کرد و در نتیجه اقدام آمریکا یک جنایت غیرقابل انکار تلقی می‌شود. در ادامه یادداشت آقای خرازی را می‌خوانید.
شنبه 5 بهمن 1398  11:26
 تاکید صادق خرازی بر ضرورت مذاکره با سعودی‌ها /رفتار عربستان با ایران دشمنی نیست، براساس توهمات آنهاست /برادر بزرگتر منطقه هستیم
ایسنا نوشت: صادق خرازی، از دیپلمات‌های پیشین کشورمان گفت: مقاومتی که در میان ملت‌ها به یک مکتب تبدیل شده، بخشی از حکمت اسلامی و ایرانی و حاصل تلاش های سپهبد شهید قاسم سلیمانی است.
شنبه 5 بهمن 1398  7:44
 ماجرای پیغام سردار سلیمانی به اسرائیل
سیدمحمدصادق خرازی یک سال پیش در بخشی از برنامه تلویزیونی بدون توقف، خاطره ای از سردار سلیمانی تعریف کرده بود که این روزها مجددا در فضای مجازی بازنشر شده است.
سه شنبه 17 دى 1398  9:23
 عملیات شجاعانه حاج قاسم سلیمانی
روایت صادق خرازی از عملیات شجاعانه حاج قاسم سلیمانی و پیام وحشت‌زده اسرائیلی‌ها
سه شنبه 17 دى 1398  9:17
 صادق خرازی: ترور شهید سلیمانی، یک وضعیت عجیب و جدیدی به وجود آورده است
به گزارش اصلاحات نیوز؛ صادق خرازی دبیر کل حزب ندای ایرانیان در مصاحبه با اصلاحات نیوز در پاسخ به این سوال که آیا هدف آمریکا از ترور سردار سلیمانی ایجاد آشوب در منطقه بود؟ بیان کرد: آمریکایی ها اول اقدام می کنند بعد فکر می کنند. متاسفانه جنون قدرتی که امروز آمریکا را گرفته و به منطقه آسیب می زند موجب شده تا به جای مهار دشمن، در اکثر موارد ناامنی کشورهای منطقه و حتی خودش را در منطقه باعث شود.
شنبه 14 دى 1398  8:4
 حضور سید محمد صادق خرازی در برنامه "تیتر امشب"
بررسی ابعاد ترور سردار سلیمانی.
جمعه 13 دى 1398  12:52
 آمریکا تقاص خون سردار سلیمانی را پس خواهد داد
صادق خرازی گفت: آمریکایی‌ها اشتباه بزرگی انجام دادند و تقاص خون سردار سلیمانی را پس خواهند داد.
جمعه 13 دى 1398  7:4
 صادق خرازی به شورای نگهبان: خبر دارم رهبری دلشان می خواهد فضای رقابت در انتخابات فراهم شود/عقل می گوید باید فضا را باز کنید
صادق خرازی می گوید برای تایید صلاحیت کاندیداهای حزب ندای ایرانیان با شورای نگهبان رایزنی می کند.
چهارشنبه 11 دى 1398  7:0
 کاندیداتوری سردار سلیمانی، انتخابات 98
دبیرکل حزب ندای ایرانیان در گفتگویی با خبرآنلاین به سوالاتی درباره کاندیداتوری سردار سلیمانی، انتخابات 98، رابطه نزدیک با رهبری و سیدمحمد خاتمی و ... پاسخ داد.
يکشنبه 8 دى 1398  7:55
 می‌توانستیم ایران را همپای ژاپن بسازیم، اما...
در بخشی از گفتگوی تفصیلی خود با خبرآنلاین، گفت: انتخاب احمدی‌نژاد در سال ۸۴ زنگ خطر بود چرا که مردم به دنبال یک رابین هود می‌گشتند و احمدی‌نژاد در نقش رابین هود توانست رای مردم را بدزدد. زنگ خطر به صدا درآمد، ما نشنیدیم و بیدار نشدیم اما خارجی‌ها آن را شنیدند و برایش برنامه‌ریزی کردند.
شنبه 7 دى 1398  7:52
 من باید چه می‌کردم که اثبات کنم اصلاح‌طلب هستم؟
صادق خرازی، دبیرکل حزب ندای ایرانیان در بخشی از گفتگوی تفصیلی خود با خبرآنلاین به سوالاتی درباره رابطه اش با رهبر انقلاب، اتهامات به او درباره رانت داشتن در نظام و ارتباطاتش با رئیس دولت اصلاحات پاسخ داد که در ادامه می خوانید
سه شنبه 3 دى 1398  7:49
 گفتگوی تفصیلی با خبرآنلاین
دبیرکل حزب ندای ایرانیان در بخشی از گفتگوی تفصیلی خود با خبرآنلاین با تاکیدبراینکه انتخابات پیش رو حاوی پیام‌ها و سیگنال‌های مهمی به کشورهای منطقه و جهان خواهد بود، گفت: بسیاری از تحلیلگران و استراتژیست‌ها منتظرند ببینند که میزان پشتیبانی مردم از کشور چقدر خواهد بود.
يکشنبه 1 دى 1398  7:46
 صادق خرازی: سردار سلیمانی میلی به ریاست جمهوری ندارد
صادق خرازی: سردار سلیمانی میلی به ریاست جمهوری ندارد/چه کسی سال 90 دست خاتمی را گرفت؟/هم اصلاح‌طلبم هم نزدیکترین فرد به رهبری/دولت سقوط نمی‌کند
يکشنبه 1 دى 1398  6:1
 انتقاد صادق خرازی از بیانیه ۷۷ چهره اصلاح‌طلب
صادق خرازی از بیانیه ۷۷ چهره اصلاح طلب انتقاد کرد و گفت:خبر دارم از شخص اول اصلاحات تا پایین ترین بدنه اصلاحات، بسیاری از خردمندان نسبت به این بیاینه حرف داشتند.
يکشنبه 24 آذر 1398  15:19
 صادق خرازی: اگر به جایگاه سال ۹۲ برگردیم به روحانی رای می‌دهم
صادق خرازی تصریح کرد که همین الان اگر به جایگاه سال ۹۲ برگردیم به روحانی رای می‌دهم.
يکشنبه 24 آذر 1398  6:29
 دیدار عارف، انصاری و خرازی با اعضای شورای نگهبان
به گزارش بخش سیاسی سایت خبرهای فوری، هادی طحان‌نظیف، عضو حقوق‌دان شورای نگهبان، در یادداشت اینستاگرامی خود از دیدار محمدرضا عارف، مجید انصاری و صادق خرازی در روزهای اخیر با اعضای حقوق‌دان شورای نگهبان خبر داد
يکشنبه 24 آذر 1398  6:25
 گفتگوی دکتر محمدصادق خرازی در برنامه تلویزیونی جهان آرا
بررسی مسائل سیاسی روز(انتخابات٬برجام٬جریان اصلاحات و .....)
شنبه 23 آذر 1398  9:57
 رهبران اصلاحات به مردم خیانت نمی کنند/تحریم‌کنندگان انتخابات، گرفتار هوای نفس‌اند
جریاناتی در اصلاحات هستند که نمی خواهند بپذیرند دنیا عوض شده و اصلاحات خودش نیاز به اصلاح دارد.
دوشنبه 15 مهر 1398  15:1
 همه باید به فکر پیشرفت و توسعه کشور باشند و روزهای سخت و دشوار را به یاد آورده و درک متقابل داشته باشند، در حالی که چنین فضایی حاکم نیست.
دبیرکل حزب ندای ایرانیان گفت: در حال بررسی کیفیت ورود به ائتلاف جدید اصلاح‌طلبان هستیم، و حزب تاکنون تصمیمی برای پیوستن و هماهنگی با آنها اتخاذ نکرده است.
يکشنبه 27 مرداد 1398  14:48
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
 نتایج 40 - 60 از تعداد 220  خبر 
 
   copyright 2009-2010, all right reserved. WWW.KHARAZI.IR نقشه سایت        سایتهای مرتبط        تماس با ما